Hore

Kariérny koučing: kariérne ciele – LinkedIn – CV – pohovor

Dostali ste sa na kariérnu križovatku? Potrebujete si po rokoch znova oprášiť životopis, aktualizovať profil na LinkedIn a pripraviť sa na pohovor?

Strata práce je jednou z najviac stresujúcejších situácií v našich životoch. Preto je fajn mať po ruke niekoho, kto vás povzbudí a pomôže sa zorientovať v aktuálnych podmienkach na thu práce.

Pomôžeme vám zorientovať sa vo vašich kariérnych možnostiach a rozhodnúť sa kam ďalej

Robíme tak cez:

  • Mapovanie osobných kvalít a zručností, túžob, potrieb a hodnôt.
  • Tvorbu kariérneho plánu s konkrétnymi cieľmi.
  • Identifikáciu cesty a zdrojov ako ciele dosiahnuť.

Spravíme vám audit vášho profilu na LinkedIn

Význam LinkedIn profilu je často podceňovaný. LinkedIn pritom predstavuje skvelé miesto na vytváranie osobnej značky ako profesionála v danej oblasti. Na rozdiel od životopisu je ihneď dostupný pre všetkých, nemusíte ho nikam zaslať. Prostredníctvom LinkedIn môžete prezentovať nielen vaše vzdelanie a skúsenosti, ale aj myšlienky a angažovanosť v tom, čo vás baví. Navyše sa viete spojiť so svojim budúcim zamestnávateľom. A my vám v tom všetkom vieme pomôcť. 


Povieme vám ako si zrevidovať životopis

Prezradíme vám čo si všímajú recruiteri a čo je dobré doplniť a čo skôr vynechať. Môžeme vám pomôcť aj s pútavým naformulovaním motivačného listu.


Pomôžeme vám s prípravou na pohovor

Ako skúsený HR profesionál mám za sebou tisícky pracovných pohovorov. Viem vám poradiť ako zapôsobiť čo najlepšie, čím presvedčiť a ako odpovedať aj na záludné otázky. Dokážeme sa spolu pripraviť aj na špecifiká online pohovoru, prípadne prípadové štúdie a Assessment centrum.


Máte záujem o kariérny koučing?